Register

Registeret er under fornyelse og det er derfor ikke muligt at rette eller oprette både. Forventes klar efter påske.

Sejlnr.: Skipper: Sejlklub / hjemhavn:
DEN 1636 Martin Frislev Eg sejlklub
DEN1 Per Jensen Amtoft Lystbådelaug
DEN2 Frederik Giese Halvtolv bådlaug
DEN6 Jan gjelstrup Larsen Hvidovre Sejlklub Suset
DEN8 Per Theill Lauritsen Aalborg Sejlklub
DEN9 Knud Lynge Amtoft lystbådelaug
DEN19 Lars Poulsen Odense Sejlklub
DEN38 Vagn Axelsen Troense baadelaug
DEN49 Gøsta Gerczymisch Orø bådelau
DEN61 Morten Brynildsen Aalborg Sejlklub
DEN66 Jørgen Schmidt Nielsen Korsør
DEN83 Søren Overgaard Hvidovre Sejlklub Suset
DEN90 Hvidovre Sejlklub Suset Hvidovre Sejlklub Suset
DEN92 Niels Henriksen Sejlklubben Limfjorden
DEN94 Jesper Andersen Hvidovre Sejlklub Suset
DEN101 Niels Henrik Borch Roskilde Sejlkub
DEN104 Jørn Olesen Kolding Sejlklub
DEN107 Inger Stokkink Kaløvig Bådelaug
DEN110 Jan gjelstrup Larsen Hvidovre Sejlklub Suset
DEN112 Carsten Reiter Odense
DEN113 Jørn Leth Hou Bådelaug
DEN126 Ole Larsen Thistedsejlklub
DEN128 Hans Christiansen Sundby Sejl Forening
DEN131 Jens Rasmussen Vindeby
DEN135 Jens Andersen Amtoft
DEN141 Korsør Sejlklubs sejlerskolebåd Korsør
DEN143 Jacob Vestergaard K.AS.
DEN150 Thorbjørn Kloster Marselisborg
DEN151 Peter Jensen Sejlklubben Neptun Vejle
DEN152 Jan Espersen Skive
DEN161 Bjarne Tofte Jespersen Hvidovre Sejlklub Suset
DEN190 Søren Klug SNV Vejle
DEN213 Anders Meyer Lemvig sejlklub
DEN216 NS Nakskov Sejlklub Nakskov
DEN223 Henning Hallum Hejlsminde bådelaug
DEN224 Michael Wonterghem Holbæk
DEN230 Palle Koch SNV Vejle
DEN237 Hvidovre Sejlklub Suset Hvidovre Sejlklub Suset
DEN238 Per Larsen Amtoft Lystbådelaug
DEN243 Torsten Jessen Sejlklubben Ebeltoft Vig
DEN245 NS Nakskov Sejlklub Nakskov
DEN246 Arne Gertsen Holbæk Bådelaug
DEN247 Jens Møller Aalborg Sejlklub
DEN250 Steen Knudsen Sejlklubben Udbyhøj Syd
DEN252 NS Nakskov Sejlklub Nakskov
DEN259 Keld Christensen Hvidovre Sejlklub Suset
DEN261 Helge Søndergaard SNV Vejle
DEN264 Poul Jensen Thisted
DEN283 Orla Lienhøft Norsminde yachtklub
DEN290 Mogens Mikkelsen Ballen
DEN294 Peter Kirk John Dahl Ole Bundgaard Amtoft Lystbådlaug
DEN296 Steffen Bøllund Brejning Bådklub
DEN299 Korsør Sejlklubs Korsør
DEN302 Bjarke Bendixen Frederikshavn
DEN306 Brian Hansen Enighed
DEN318 Tommy Pedersen Aalborg Sejlklub
DEN319 Jacob Dyring Jensen Hvidovre sejlklub Suset
DEN327 Jan Christensen Gjøl Sejlklub
DEN349 Sejlerskolen Aarhus Sejlklub Aarhus Sejlklub
DEN356 Leif Schulz Holbæk Sejlklub
DEN357 Claus Bruun Kerteminde sejlklub
DEN358 Jørgen Petersen Nysted Sejlklub
DEN359 Henrik Winkler Kastrup Sejlklub
DEN363 Sejlerskolen Aarhus Sejlklub Aarhus Sejlklub
DEN366 Søren Ottosen Amtoft Lystbådelaug
DEN367 Eivind Skaalum Kerteminde
DEN370 Thomas Sennels Århus sejlklub
DEN371 Lars Glenn Jørgensen SNV Vejle
DEN377 Jens Andersen Thisted
DEN378 Michael Bech Rungsted
DEN388 Sejlerskolen Sejlerskolen Enighed
DEN395 Henrik Munch Torben Olesen Carsten Olesen Amtoft lystbådelaug
DEN399 Lauge Melchior Høruphav brolaug
DEN405 Fælles ejerskab Banditten Gjøl sejlklub
DEN420 Ole Engblom Frem
DEN421 Peter Leffers Århus
DEN429 Reusch & Hansen Vallensbæk
DEN439 Sejlerskolen Aarhus Sejlklub Aarhus Sejlklub
DEN459 Jesper Jacobsen Egå Sejlklub
DEN473 Aage Nielsen Mariager Sejlklub
DEN478 Andre Nielsen Silkeborg Sejlklub
DEN480 Per Jensen Kalvø Bådelaug
DEN485 Hans Chr. Schlünzen SNV Vejle
DEN488 David Joensen Snekken Vordingborg
DEN490 Brian Keene Horsens Sejlklub
DEN491 Kurt Henriks Næstved Sejlkub
DEN502 Jan Sørensen Holbæk Sejlklub
DEN510 Jens Møller Aalborg Sejlklub
DEN527 Ulla Ipsen KVS
DEN529 Peter Mortensen Lemvig sejlklub
DEN531 Poul og Kjeld Skjøth Silkeborg Sejlklub
DEN533 Morten Nielsen Roskilde
DEN535 Erik Skjødt Nakskov Sejlklub
DEN536 Niels Søndergaard Nappedam
DEN543 Martin Stærke Nakskov Sejlklub
DEN559 Steffen Stegger Hadsund sejlklub
DEN560 Thomas Augustesen Korsør Sejlklub
DEN562 Kai Hoffmann Randers Sejlklub
DEN565 Per Hovmark Thisted
DEN566 Kim Pihl Århus Sejlklub
DEN569 Morten Hovgaard SNV Vejle
DEN571 Palle Lemminger Juelsminde
DEN574 Bo Bøje Korsør
DEN576 Birk John Bugten Århus
DEN577 Claus Berno ES
DEN580 Jørn Sten Pedersen BBK
DEN583 Henrik Kolstad Aarhus Sejlklub
DEN585 John Schmidt SNV Vejle
DEN587 Ma An Århus
DEN593 Sejlerskolen Aarhus Sejlklub Aarhus Sejlklub
DEN597 Claus Høj Jensen Holbæk
DEN599 Henning Bach Hadsund Sejlklub
DEN602 Robert Blom Andersen Kastrup sejlklub
DEN603 John Frank Paulsen Sejlklubben Neptun Vejle
DEN605 Jesper Dietz Sundet Sejlklub
DEN608 Jacob Kragh Knudsen Århus
DEN609 Poul Aunsholm Hvidovre Sejlklub Suset
DEN610 Sejlerskolen Aarhus Sejlklub Aarhus Sejlklub
DEN613 Hans Ebler S.N.V.Vejle